Úterý, 6 června, 2023

Jak na oblíbené foxy eyes: Takto to zvládnete i sama doma v koupelně

Linky a řasy zvýrazněné až do vnějších koutků a sexy stínování k tomu. Podívejte se, jak vytvoříte dokonalé foxy eyes na počkání i doma v koupelně.

Pokud nepatříte do kategorie vyznavaček výrazného letního líčení, foxy eyes jsou sázkou na jistotu. My vám ukážeme jednoduchý manuál, díky kterému, si je vyčarujete na počkání. Stačí vám k tomu průměrná zručnost a pár věcí. Pokud jste si totiž říkali, že to patří spíše do rukou vizážistek, je to omyl. Jen je třeba mít správnou techniku.

 1. Stínování jako základ
  Alfou a omegou foxy eyes je stínování. Na něm stojí to jak bude váš pohled působit. Nejideálnější volbou je vnější koutek oka, zvýraznit hnědým očním stínem. Zaměřte se také na pozvednutí samotného oka, nanesením korektoru pod vnější koutek a rozetřete ho až ke kraji obočí. Ačkoliv se to nezdá, právě tímto způsobem získáte hlubší a mnohem intenzivnější pohled.
 2. Intenzita
  Intenzita celého líčení závisí na barvy tužky, kterou na linku zvolíte. Kromě klasické černé je fajn volbou i tmavozelená, či hnědá. Linku přetáhněte až nahoru a rozetřete kartáčkem doztracena.
 1. Zdůraznění
  Základem foxy eyes je klást důraz na vnější koutek oka. To je to, co dělá pohled otevřený, svůdný. Proto při použití řasenky, upřete pozornost na danou část. Aplikujte ji tam o jednu či dvě vrstvy intenzivněji než jinde.
 2. Závěrečná tečka
  S pomocí bronzer prežiarte líčka od lícních kostí až směrem ke spánkům. Ideální je pokud na nanášení použijete měkký štětec. Celkový look podtrhněte rtěnkou v jemné pudrové, zda v korálovém odstínu. Podívejte se, jak vytvoříte dokonalé foxy eyes na počkání i doma v koupelně
  Podívejte se, jak vytvoříte dokonalé foxy eyes na počkání i doma v koupelně
  ZDROJ PROFIMEDIA
  Co budete k vytvoření foxy eyes potřebovat:
  korektor
  tužka – černá, hnědá, zelená
  oční stíny – zemité a teplé a zlatavé tóny, vedou prim
  řasenka
  bronzer
  rtěnka na dotvoření dokonalého looku – ideálně v korálovém odstínu

Další články autora

Komentář

Reklama

PR článek